predaj stavebný pozemok Beladice

predaj stavebný pozemok Beladice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Beladice

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, s výbornou dostupnosťou do Nitry aj Zlatých Moraviec (3-min od diaľničného privádzača na R1).
Parcela s výmerou 2.495 m2 má šírku 28m a dĺžku 84m. Nachádza sa v okrajovej časti obce, v slepej uličke s klasickou zástavbou rodinných domov. Pozemok je mierne svahovitý a vďaka jeho parametrom ponúka možnosť výstavby rodinného domu a jeho orientovania na ľubovoľnú svetovú stranu. Budúci majiteľ má dostatočný priestor na vytvorenie si oddychovej zóny alebo aj úžitkovej záhrady podľa vlastných predstáv. Celá parcela sa nachádza v intraviláne obce a prislúcha k nej aj podiel na súkromnej prístupovej ceste.
Rozvody na prípojky všetkých IS (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) sú priamo na pozemku. V blízkosti (cca 200m) sa nachádza kaštieľ TARTUF.

Benefitom tejto parcely je jej veľkorysá výmera a neprejazdná ulička s maximálnym súkromím. Výhodou je priame napojenie na hlavnú cestu do Zlatých Moraviec a aj rýchla dostupnosť do Nitry. Obec disponuje základnou občianskou vybavenosťou - škôlka, základná škola, potraviny, pošta, zdravotné stredisko.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra