predaj stavebný pozemok Mojmírovce

predaj stavebný pozemok Mojmírovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Mojmírovce

EXKLUZÍVNE iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ pozemok v obci Mojmírovce, ktorá je vzdialená 14km od mesta Nitra. Pozemok sa nachádza v okrajovej časti obce smerom na Veľkú Dolinu a Poľný Kesov.

Pozemok o výmere 5739 m2 je zatiaľ vedený na LV, ako orná pôda. Po vyjadrení príslušného úradu je v tomto prípade možnosť výstavby.
Územnoplánovacia informácia hovorí, že spomínaný pozemok o výmere 5739 m2 na parcele 2501/25, vedený v KN "E", ako orná pôda, k.ú. Mojmírovce patrí do celku, ktorý je určený schváleným územným plánom obce Mojmírovce a teda môže byť použitá na bývanie.

Pozemok má potenciál rozparcelovania približne na 7-8 pozemkov o rozmere 600 m2 s približnou šírkou 20m, čo je ideálne na výstavbu RD typu bungalov.

Obec Mojmírovce má vybudovanú kompletnú environmentálnu infraštruktúru (vodovod, kanalizácia, čistička odpadových vôd). Disponuje kompletným zdravotným strediskom a lekárňou. V obci je kompletné školstvo, ako materská škola, základná škola, základná umelecká škola, odborné učilište pre postihnutú mládež, možnosť rekvalifikačných štúdií a externé formy vysokoškolského a bakalárskeho štúdia. Obec má aj dobrú obchodnú a reštauračnú sieť. V obci sa taktiež nachádza aj historický park, kluby detí a mládeže, posilňovňa, športový areál s voľnočasovými aktivitami ( futbal, tenis, volejbal, poľovnícka strelnica, knižnica).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra