predaj stavebný pozemok Nitra

predaj stavebný pozemok Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Nitra

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v príjemnej, tichej lokalite plnej zelene. Parcela je umiestnená v časti Zobor (Šindolka), Margarétková ul.
Celková výmera je 892 m2, šírka 25m a dĺžka 33-45m. Na pozemku sa nachádzajú základy domu a k dispozícii je aj projekt originálneho domu navrhnutý podľa parametrov pozemku, s obnoviteľným stavebným povolením (stačí predĺžiť platnosť).
Pozemok je rovinatý, oplotený, s výhľadom na Zobor, kde nadobudnete pocit bývania priamo v prírode a nie v meste. Priamo na pozemku sa nachádza prípojka na mestskú vodu a elektrinu. K dispozícii je aj vlastná studňa.
Parcela je vhodná pre klienta preferujúceho lokalitu, s vyššími nárokmi na prevedenie domu s možnosťou vytvoriť si zaujímavé a originálne bývanie s dobrou dostupnosťou, slušným výhľadom a pokojnou ulicou pri lese.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra