predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Lefantovce

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v peknej obci Dolné Lefantovce, neďaleko Nitry aj Topoľčian. Nehnuteľnosť sa nachádza na konci slepej ulice, z ktorej vedú už iba poľné cestičky, zvádzajúce k prechádzkam v krásnej okolitej prírode.
Dvojpodlažný rodinný dom postavený z tehál hrúbky 40 cm, o úžitkovej ploche 246 m2, bol kolaudovaný v roku 1986 a je situovaný v prednej časti upraveného a vysadeného pozemku, ktorého celková výmera je 1420 m2. Dom pozostáva z jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží, je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu aj plyn. Celý dom je možné napojiť aj na elektrickú energiu zo solárnych panelov, ktoré sú umiestnené na streche garáže a teda nie je závislý iba na elektrickej energii od dodávateľa. Na pozemku sa nachádzajú 3 studne s pitnou vodou + extra filter na vodu vkuchyni, čím sa šetria aj náklady na obecnú vodu. Kúreniť v dome je možné plynovým kotlom alebo šamotovými kachľami s prieduchmi. V prípade kúrenia iba kachľami je k ohrevu vody možné použiť aj elektrický kotol, ktorý je v pivnici a nepoužívať vôbec plyn na výkurovanie.
Dispozícia prízemia (103 m2): vstupná chodba, wellness miestnosť, kuchyňa prepojená s obývačkou, samostatná toaleta, špajza so vstupom do pivnice, práčovňa/sklad s výstupom na terasu a do záhrady.
Dispozícia poschodia (103 m2): priestranná chodba, 3x izba s balkónom, 1x izba bez balkóna, kúpeľňa s toaletou a šatník.
Dispozícia podzemného podlažia: miestnosť s plynovým kotlom na kúrenie + elektrický kotol na ohrev vody, letná kuchyňa a miestnosť na uskladnenie úrody s veľkým chladiacim boxom.
Vstup do pivnice je možný aj priamo z domu aj zo záhrady.
Na pozemku sa ďalej nachádza: zastrešená terasa, veľká garáž pre dve autá a domáceho majtra, skleník...

Rekonštrukcie:
-rok 2008 vymenené pôvodné okná za plastové,
-rok 2010 bolo dobudované prekrytie terasy,
-rok 2013 bola renovovaná elektrika,
-rok 2014 pôvodná garáž na prízemí domu bola prebudovaná na oddychovú wellness miestnosť s vírivkou,
-rok 2015 nová strecha domu,
-rok 2019 nové podlahy na prízemí domu,
-rok 2021 na jeseň vymenený nový plynový kondenzačný kotol s ohrevom vody.
Upravená záhrada za domom je vysadená rôznymi už rodiacimi ovocnými stromami (jablone, slivky,
nektárinka, Nashi hruška...), na ďalšie pestovanie je k dispozícii aj skleník.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
V dome je privedená optika od Telekomu.

Nízke mesačné prevádzkové náklady do 140,- eur/mesiac z domu robia veľmi atraktívne bývanie poskytujúce dostatok priestoru aj väčšej rodine.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková