predaj rodinný dom Obyce

predaj rodinný dom Obyce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Obyce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na 15 árovom pozemku v obci Obyce, vo vedľajšej uličke mimo hlavnej cesty. Okresné mesto Zlaté Moravce je vzdialené 8 km, Bratislava 115 km (cca 70 min.).
Dom s rovnou strechou je dvojpodlažného charakteru, určený ku kompletnej rekonštrukcii. Postavený bol v 80. rokoch z tehly a kvádrov. Po jeho prípadnom zrekonštruovaní je možné ho využiť ako viacgeneračné bývanie, príp. vytvoriť si na peknom rozľahlom pozemku vlastné vysnívané nové bývanie.
Dispozične pozostáva z prízemia, kde sa nachádza vstupná časť, chodba a 3 miestnosti. Druhé podlažie ponúka takisto 3 miestnosti. V suteréne je možné využiť ďalšie priestory, v minulosti využívané ako technické miestnosti a kúpeľňa.
K dispozícii sú inžinierske siete - voda, elektrina, plyn.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Benefitom tejto nehnuteľnosti je samotné prostredie malebnej obce, ktorá je obklopená lesom a dostatočne veľký pozemok (v zadnej časti svahovitý), ktorý po úprave zabezpečí miesto na oddych.
Obec disponuje základnou občianskou vybavenosťou - škôlka, základná škola, potraviny, pošta.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra