predaj rodinný dom Podhájska

predaj rodinný dom Podhájska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Podhájska

Realitná kancelária Re/max Vám ponúka na predaj dvanásť izbový Apartmánový dom s výmerov domu 360‬m2 a s výmerov pozemku 1508m2 v tichom a pokojnom prostredí v blízkosti Termálne kúpalisko Podhájska s wellness centrom a masážami, v blízkosti lesa a rybníka. V celom areáli sa nachádza mnoho zelene, ktorá vytvára dokonalé miesto pre relaxáciu a oddych, veľkou výhodou apartmánového domu je vybavený vonkajší bazéne vyhrievaný slnečnými kolektormi vďaka čomu sa teplota vody udržiava na teplote 25-26 °C a systémom so slanou vodou, ktorý zaručuje vysokú kvalitu vody a pôsobí na zdravie priaznivo ako morská voda. Hĺbka bazéna je 120cm. Záhradný gril s krytým posedením a záhradnou hojdačkou. Veľký tenisový kurt s nádhernou udržiavanou záhradou. V apartmáne sa nachádza vinotéka, jakuzza, sauna, krb, fitnes miestnosť ( ručné činky, multifunkčná veža, stacionárny bicykel, steper, bench press), dvoma balkónmi, veľké vlastné parkovisko s štrkovým podkladom.

V apartmánovom dome sa nachádza 12 izieb, vrátane priestranného rodinného apartmánu. Všetky izby sú orientované smerom k bazénu. Kapacita zariadenia je 24 osôb. Všetky izby pozostávajú z obytnej miestnosti s plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná doska, mikrovlnná rúra, varná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchový kút). Každá izba je vybavená moderným nábytkom, TV so satelitom a veľkou pohodlnou manželskou posteľou.
Izba Klasik na prízemí(3×2+1, 2×2): Dve pevné lôžka s možnosťou prístelky. Veľká výhoda týchto izieb spočíva v bezbariérovom prístupe.
Izba Klasik na poschodí (2×2, 1×2+1). Dve pevné lôžka s možnosťou prístelky. Veľký balkón umožňuje posedenie priamo pred izbou.
Rodinná izba (2+2): Veľká rodinná izba pozostáva z manželskej postele a dvoch prístelkou. Táto najväčšia izba je vhodná najmä pre rodiny s malými deťmi. Okrem kompletne vybavenej kuchynskej linky sa v tejto izbe nachádza aj sporák s trúbou a jedálenskou časťou. Kúpeľňa je priestrannejšia ako v klasických izbách.
V našom apartmáne sa nachádza vinotéka, jakuzza, sauna a fitnes miestnosť ( ručné činky, multifunkčná veža, stacionárny bicykel, steper, bench press), technická miestnosť, kotolňa, práčovňa.

Návratnosť investície pri krátkodobých prenájmoch s 50%-60% návštevnosťou je okolo 10 rokov.

Dom je postavený z Porfixu a zateplený polystyrénom, strecha z asfaltového šindla, apartmánový dom je napojený na všetky IS okrem kanalizácie, odpad je vedený do žumpy. Kúrenie je riešené plynovým kotlom s kombináciou slnečnými konektormi.

3d prehliadka: http://360tky.sk/tour/redpodhajska/?fbclid=IwAR0cRDLs65Sj1ttDuBiEfFY437Y5q5O1wQkoZmasWVcv7wBlSTgqZQ5r6xU

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, finančného poradenstva a autorizovaných zmlúv spojených s prevodom vlastníckych práv.Kontaktujte makléra