predaj rodinný dom Palárikovo

predaj rodinný dom Palárikovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Palárikovo

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj moderný 4 izbový rodinný dom “bungalov“ zastavanej plochy 126 m2, z toho je 94 m2 úžitkovej plochy na pozemku s výmerou 673 m2.

Dom sa predáva v stave “štandard“, ako je na fotkách.
Nehnuteľnosť s napojením na kanalizáciu a kolaudáciou 4Q 2023.

Murovaný dom z tehly má väzníkovú strechu s krytinou Bramac. Kúrenie a ohrev vody je riešené plynovým kotlom s napojením na podlahové kúrenie a možnosťou využitia komínu v obývacej izbe. Plastové okná s trojsklom 5-komorový systém, zateplenie s fasádnou omietkou.

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC s kotolňou, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa prechádza z obývacieho priestoru. Kúpeľňa bude vybavená vaňou, WC a umývadlom. Spálňa má vstup na terasu.

Tip realitného makléra:
Nehnuteľnosť je jedinečná z viacerých dôvodov ako napríklad:
• Bývanie v rodinnom dome s výjazdom z pozemku na nepriechodnú ulicu a komfortná doprava do mesta.
• Výstavba nového obchodného domu v pešej dostupnosti
• Dostatočný životný priestor pre mladú rodinu s dostatkom parkovacích státi.
• Za ďalšiu výhodu považujem, že nehnuteľnosť postavila rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.
• Plánovaná strategická výstavba veľkého nového závodu v priemyselnom parku Palárikovo
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič