predaj rodinný dom Lužianky, Korytovská

predaj rodinný dom Lužianky, Korytovská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lužianky, Korytovská

EXKLUZÍVNE! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj aktuálne rozostavaný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou a pozemkom v Lužiankach a to v novej lokalite RED OAK Golf. Lokalita sa plánuje s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane MHD Nitra. Na pozemku s výmerou 851 m2 sa nachádza rodinný dom zastavanej plochy vrátane terasy a závetria 204 m2, z toho 170 m2 úžitkovej plochy. Dom má obytnú plochu 132 m2 plus 38 m2 dvojgaráž.

Murovaný dom z tehly bude mať väzníkový krov s krytinou Bramac. Podlahové kúrenie bude zabezpečené kondenzačným kotlom IMMERGAS so zásobníkom teplej vody. Istič je 25A, komín na osadenie krbového telesa, plastové okná s trojsklom-5 komorový systém.

Fotografie interiéru domu sú ilustračné a boli použité zo skolaudovaného domu.

Dom s pozemkom sa predáva v stave \\\"štandard\\\", ktorý zahŕňa dokončenie interiéru ako na ilustračných fotkách. (podlahy, dlažba, sanita, interiérové dvere, el. zásuvky a vypínače, základné svietidlá, kotol na ohrev a podlahové kúrenie, garážová brána RD, vonkajšie spevnené plochy z betónovej dlažby, oplotenie pozemku, murovaný plot od cesty, el. brána pre autá, malá bránka s el. vrátnikom)
Aktuálne je pre Vás ešte možnosť si dať dokončiť celý interiér aj farbu fasády domu podľa vlastných predstáv z ponúkaného katalógu developera.

Termín dokončenia december 2023. Aktuálne je stav "holodom".

Dispozícia: vstupná chodba, hosťovské WC, dvojgaráž, ďalej denná časť obývacieho priestoru s kuchyňou a špajzou. Do nočnej časti s tromi nepriechodnými izbami sa prechádza chodbou, na konci ktorej je kúpeľňa.

Tip realitného makléra:
Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je, že od začiatku až do konca realizuje výstavbu rodinná stavebná firma s tradíciou a pocitom zodpovednosti k remeslu. Na všetky práce dostanete podklady s kontaktmi priamo na remeselníkov, ktorí danú časť stavby realizovali. Samozrejmosťou sú certifikáty kvality, revízie, záručné lehoty a fotodokumentácia priebehu výstavby.
Za ďalšiu výhodu považujem bývanie v prestížnej lokalite RED OAK Golfu, čo zaručuje pocit otvoreného zeleného priestoru aj do budúcnosti.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič