predaj rodinný dom Čechynce

predaj rodinný dom Čechynce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Čechynce

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom - novostavba v obci Čechynce.

Dom bol kolaudovaný v 2017, je postavený z prefabrikovaných stenových dielcov vrátane tepelnej izolácie hr. 350 mm (keramický dom), postavený je na 844 m2 veľkom pozemku a je napojený na všetky IS - elektrinu, obecný vodovod, plyn, kanalizáciu, pričom má aj vlastnú studňu využívanú na polievanie záhrady prostredníctvom automatizovanej závlahy.

Dom je o rozmeroch 17 m x 9,30 m s úžitkovou plochou 132,71 m2 + terasa.

Dispozícia domu: vstupná predsieň 5 m2, izba 1: 13,2 m2, izba 2: 13,2 m2, obývacia izba 31,2 m2, kuchyňa + jedáleň 15,6 m2, komora 2 m2, samostatné WC s umývadlom 2 m2, kúpeľňa 7,06 m2, chodba 7,90 m2, technická miestnosť 8,85 m2, šatník 5,1 m2, spálňa 10,80 m2 a pracovňa 10,80 m2.

V dome sú plastové okná s izolačným troj-sklom, na oknách sú vonkajšie hliníkové žalúzie, kúpeľňa má 2 umývadlá a väčší sprchový kút, kuchyňa je so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, sklokeramická varná doska).
Vykurovanie domu je prostredníctvom infrapanelov umiestnených na strope a zároveň je tam aktívna rekuperácia vzduchu s možnosťou prikurovania v zime, resp. chladenia v lete. Dom má väzníkový krov s plechovou strešnou krytinou.

Okolo domu je spravený chodník zo zámkovej dlažby, okrasná časť pozemku je vysadená tujami.

Nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej časti obce neďaleko rieky, cyklochodníka a autobusovej zastávky.

Obec má vynikajúce dopravné napojenie do Nitry, či už autom alebo autobusom.

Certifikát energetickej náročnosti budovy je k dispozícii - A1.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra