predaj rodinný dom Jelenec

predaj rodinný dom Jelenec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jelenec

Pokiaľ hľadáte rodinný dom - bungalov neďaleko Nitry, nepremeškajte túto ponuku! V pokojnej okrajovej ulici v obci Jelenec sa medzi novostavbami nachádza 5-izbový útulný rodinný dom. 6-árový pozemok je optimálny na údržbu a zároveň umožňuje plnohodnotné využívanie voľného času na Vaše obľúbené aktivity. Určite si užijete aj letnú grilovačku či posedenie s priateľmi na terase s priamym výhľadom na zrúcaninu hradu Gýmeš. Samotný rodinný dom svojou dispozíciou plne vyhovuje potrebám 5-člennej rodiny. Táto nehnuteľnosť má predpoklady byť útulným a bezpečným domovom pre Vás a Vašu rodinu – ráčte vstúpiť, prezrite si 3D obhliadku:

https://my.matterport.com/show/?m=v7tezmiS8Wu

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej podhorskej obci Jelenec, ktorá leží na polceste medzi Nitrou a Zlatými Moravcami. Nehnuteľnosť sa nachádza na okraji tejto pokojnej obce, ktorá je vyhľadávaná aj turistami či rybármi. Neďaleký autocamping je východiskovým bodom na túru cez Jeleneckú gaštanicu k atraktívnej dominante – zrúcanine hradu Gýmeš. Na kratšie prechádzky sú ideálne miestne vinohrady alebo rekreačná oblasť s viacerými vodnými plochami. Lokalitu môžeme pokojne označiť ako malebnú, v dotyku s prírodou, ale tiež s dobrou dostupnosťou a taktiež výbornou občianskou vybavenosťou.

Rodinný dom je zabývaná novostavba skolaudovaná v roku 2016, postavená na pozemku s rozlohou 598 m2. Dispozične ide o prízemný bezbariérový rodinný dom typu bungalov so zádverím, 4 samostatnými izbami, veľkým priestorom obývačky spojenej s kuchyňou, samostatným WC, kúpeľňou s vaňou, WC a sprchovým kútom a prestrešenou terasou. Celková úžitková plocha domu je 118,8 m2. Rodinný dom je napojený na elektrinu (kúrenie podlahovým elektrickým odporovým kúrením), vodu z vlastnej studne a žumpu.

Zaujímavo je riešený veľký spoločný presvetlený priestor obývačky s kuchyňou a priznaným dreveným stropom, pocit relaxu dopĺňajú aj krbové kachle. Táto časť domu bude tým pravým miestom pre stretávanie celej rodiny a určite sa tu budú dobre cítiť aj Vaši priatelia či návštevy. Drevený strop je priznaný aj v ostatných miestnostiach, čo dodáva celej nehnuteľnosti príjemný vidiecky ráz vhodne doplnený nábytkom. Nad polovicou objektu je v rámci krovu riešená povala s pochôdznym roštom vhodná na skladovanie.
V exteriéri je okrem krytej terasy aj prístrešok pre autá situovaný na bočnej stene rodinného domu, vďaka prestrešeniu umožňuje využívanie aj v zhoršených poveternostných podmienkach. Novostavbu záhradného domčeka s celkovou výmerou 24m2 ocení každý, kto potrebuje ďalší priestor na skladovanie sezónnych vecí, materiálu a vybavenia do záhrady; pre najmenších je vedľa vybudovaný aj drevený detský domček.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík