predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Cabaj-Čápor

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 6 izbový dom v obci Cabaj-Čápor, časť Pereš. Dom sa nachádza na 42 m širokom pozemku, s výmerou 11 976 m2. Zastavaná plocha domu je 132 m2. Dom, s bezbariérovým vstupom, bol kolaudovaný v roku 2007. Fasáda domu prešla rekonštrukciou v roku 2021.

Dispozícia domu:
suterén - technická miestnosť - kuchyňa, spoločenská miestnosť, garáž s možnosťou prepojenia domu so suterénom z vnútra
prízemie – vstupná chodba, kuchyňa prechodná do obývačky s krbom a výstupom do záhrady, 2x izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, samostatné WC
poschodie - 2x samostatná izba, 1x prechodová, kuchyňa s jedálenským priestorom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, samostatné WC, pochôdzna povala

Za domom sa nachádza záhradný domček, studňa a žumpa (30 m3). Dom je postavený s pálenej tehly. Dom je napojený na všetky IS, okrem kanalizácie.

Nehnuteľnosť je vhodná na podnikateľské účely alebo pre väčšiu rodinu. Územno-plánovacia informácia, pre možné využitie pozemku, je k dispozícii.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová