predaj rodinný dom Nitra, Novozámocká

predaj rodinný dom Nitra, Novozámocká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Novozámocká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dom v meste Nitra, katastrálne územie Dolné Krškany, na ulici Novozámocká. Dom zastavanej plochy 165 m2 je postavený z tehly a zmiešaniny na pozemku 2650 m2.
Nehnuteľnosť sa nachádza na hlavnej ulici v smere na Nové Zámky. Vhodná ako sídlo firmy, predajňa maloobchod/veľkoobchod. Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sú prevažne sídla firiem a obchody.
Ideálne spojiť dohromady podnikanie s bývaním. Územný plán povoľuje 4NP “vybavenosť“ z prednej časti pozemku od cesty, zadná časť pozemku povoľuje 2NP “bývanie“.
V pešej dostupnosti do 1 min. cca 200 m sa nachádza autobusová zastávka MHD Nitra na oba smery.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Siete: elektrina, plyn a studňa na pozemku, vodovod je vedený na ulici pod chodníkom vedľa plota pozemku. Kanalizácia je na opačnej strane cesty v zeleni pod chodníkom.
Všetky ďalšie informácie u makléra.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič