predaj rodinný dom Levice

predaj rodinný dom Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Levice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 3 izbového bungalovu v meste Levice, časť Krížny vrch.
Veľkosť pozemku 374 m2
Zastavaná plocha 98 m2
Podlahová plocha 73 m2
Pozemok je rovinatý, pred domom je priestor pre 2 autá, k domu patrí 1/3 prístupovej cesty, ktorá je spoločná pre 3 domy stojace v uličke.

Dom je postavený z porfixu, zateplený 15cm polystyrénom, strecha je pokrytá strešnou krytinou Bramac, kúrenie je riešené úsporným podlahovým kúrením s termostatom samostatne pre každú miestnosť, okná šesťkomorové plastové, každá izba má vlastnú rekuperačnú jednotku.

Dispozícia domu - vstupná chodba 3,5 m2, chodba 4 m2, obývacia izba 17,2 m2, kuchyňa 14,3 m2, izba 11,2 m2, izba 11,2 m2, kúpeľňa + WC 6 m2, špajza 1,85 m2, technická miestnosť 2,5 m2. Priestranná obývačka s dvoma francúzskymi oknami je prepojená s kuchyňou.

Novostavba sa predáva v štádiu holodomu, podlahy, interiérové dvere a sanitu do kúpeľne si môže nový majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv, možnosť dohodnúť aj dokončenie domu. Energetická náročnosť domu: zodpovedá najnovším štandardom pre nízke prevádzkové náklady.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra