predaj rodinný dom Jelšovce

predaj rodinný dom Jelšovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Jelšovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Jelšovce okres Nitra.
5 izbový dom jednopodlažný dvojgeneračný.
Obytná plocha cca 190 m2, pozemok o veľkosti 927 m2.
IS elektrina, plyn, žumpa, voda studničná v celom dome,(možnosť prípojky na obecnú vodu a kanalizáciu pred domom).

Hlavný dom prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou je v obyvateľnom stave, postavený z tehly a kvádra, strecha, škridla, okná pôvodné drevené niektoré plastové, podlahy keramická dlažba v izbách plávajúca podlaha, kúrenie plynové – radiátory. Riešenie domu je vstupnou chodbou, za ktorou je otvorená kuchyňa s jedálňou, predné dve izby obývačka a spálňa, kúpeľňa s umývadlom, vaňou a sprchovým kútom, WC samostatné. Dom je čiastočne podpivničený, vstup je zozadu. V pivnici je umiestnený kotol na kúrenie a bojler na ohrev vody.

Prístavby sú postavené z tehly a kvádra, strecha v tvare A krytina škridla, je privedená elektrina, voda a plyn, podlahy keramická dlažba, vstupné dvere a okná plastové.
Vstup samostatný z vonka - kuchyňa prepojená s obývačkou, spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom umývadlom a wc. Ďalšie samostatne stojace obyvateľné dve miestnosti sa nachádzajú vzadu. Pozemok je rovinatý.

Odporúčam kúpu domu aj pre investora, nakoľko za pozemkom sa nachádza další rovinatý pozemok vhodný na výstavbu, prípadne záujmu o kúpu 17 á pozemku by došlo k zvedšeniu na 26 á. To by bolo možné rozparcelovania na menšie stavebné pozemky.
Ďalšia možnosť prerobenia domu na ubytovňu, nakoľko obec je situovaná v blízkosti priemyselného parku Jaguár Land Rover.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra