predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Dolné Obdokovce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Dolné Obdokovce, s ľahkou dostupnosťou do Nitry (14 km). Nehnuteľnosť sa nachádza na parcele s výmerou 639 m2. Šírka pozemku umožňuje dostavať vedľa domu garáž, príp. pristavanie ďalších miestností v dome.
Tento jednopodlažný dom je menšieho charakteru, nakoľko disponuje dvoma samostatnými izbami, kuchyňou, kúpeľňou s WC a technickou miestnosťou. Je sčasti podpivničený, prislúcha k nemu aj letná kuchynka a krytý vonkajší altánok.
Nehnuteľnosť bola postavená v 70. rokoch z pálenej tehly. Od roku 2006 bol postupne rekonštruovaný interiér (plastové okná, vchodové dvere, omietky, plávajúce podlahy, dlažba, vymenené elektrické rozvody, nový plynový kotol). Strecha na dome je pôvodná škridľová, avšak v dobrom technickom stave a takisto aj krov bez nutnosti výmeny.
K dispozícii sú všetky inžinierske siete - elektrická energia, obecná voda, plyn, kanalizácia. Kúrenie je riešené radiátormi už spomínaným plynovým kotlom. V kuchyni je predpríprava na napojenie radiátorov v prípade zabudovania krbovej vložky. Na dvore sa nachádza aj studňa, ktorá je využívaná na zavlažovanie záhrady.
Po prípadných úpravách interiéru je dom vhodný pre dvojicu hľadajúcu pokojný život na vidieku v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou (škôlka, škola, potraviny, pošta).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra