predaj 2 izbový byt Nitra, Výstavná

predaj 2 izbový byt Nitra, Výstavná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Výstavná

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v obľúbenej časti mesta Nitra - Chrenová. Byt sa nachádza na ulici Výstavná, na 6. poschodí bytového domu s dvoma výťahmi. Výmera bytu je 58 m2 + dva balkóny. K bytu patrí murovaná pivnica o výmere 1 m x 2,5 m na prízemí bytového domu.
Dispozícia bytu: vstupná chodba so vstavanou skriňou a šatníkom, obývačka, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, samostatná toaleta a spálňa. Z oboch izieb aj z kuchyne je výstup na balkón. Vďaka polohe bytu a orientácii balkónov je z neho krásny výhľad na Zobor i okolie.
Nehnuteľnosť prešla v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou vrátane všetkých elektrických rozvodov. Použité boli kvalitné materiály, preto si byt ani v súčasnosti nevyžaduje žiadne investície a je vhodný k okamžitému nasťahovaniu.
Nakoľko sa byt predáva vrátane kompletného vybavenia, ktoré je na fotografiách ( s výnimkou dekorácii) je po predaji vhodný ihneď aj k prenájmu.
Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza poskytuje všetku občiansku vybavenosť na dosah ruky (nákupné centrum Lipa, Lidl, Poliklinika, škola, škôlka...)

Bytový dom prešiel taktiež kompletnou obnovou exteriéru aj interiéru: výmena spoločných rozvodov, nové vstupné dvere, schránky, kamerový systém a v roku 2020 aj výmena oboch výťahov).

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková