predaj 1 izbový byt Nitra, Ľudovíta Okánika

predaj 1 izbový byt Nitra, Ľudovíta Okánika

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 1 izbový byt Nitra, Ľudovíta Okánika

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Nitre, časť Chrenová, ulica Ľudovíta Okánika.
Byt o výmere 33 m2 sa nachádza na siedmom poschodí z trinástich bytového domu s výťahom. Byt nemá balkón. Nehnuteľnosť prešla v roku 2013 rekonštrukciou: boli vymenené okná, nové elektrické rozvody v celom byte, vymenená kuchynská linka, podlaha v kuchyni, zrekonštruovaná kúpeľňa, bezpečnostné dvere. V spálni je pôvodná drevená parketová podlaha. Nehnuteľnosť sa predáva bez nábytku, tak ako je na fotografiách.

Byt je ideálny aj ako investícia, nakoľko sa nachádza vo výbornej lokalite s občianskou vybavenosťou na dosah ruky, neďaleko centra mesta a v blízkosti oboch vysokých škôl.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane všetkých spoločných rozvodov. K bytu prislúcha pivnica.

Cena za nehnuteľnosť je 69.900,- €.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová