predaj garsónka Nitra, Ďurčanského

predaj garsónka Nitra, Ďurčanského

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj garsónka Nitra, Ďurčanského

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj garsónku v Nitre na sídlisku Chrenová, v obľúbenej lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou v pešom dosahu, na Ďurčanského ulici. Byt sa nachádza na 1/4 poschodí bytového domu, ktorý nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové zateplenie a fasáda, vymenené stupačky, zvončeky a schránky, bezpečnostné dvere na čip, obnovené spoločné priestory domu. Samotný byt má vymenené plastové okno a radiátor, inak je v pôvodnom, ale zachovalom stave. K bytu s výmerou 18 m² prislúcha aj veľká plechová pivnica vhodná na uskladnenie vecí. Ponuka je vhodná aj ako investícia resp. na ďalší prenájom. Byt je vyprataný a ihneď voľný, bez tiarch.

Výhody lokality – tichá slepá ulička mimo hlavnej cesty s dobrými parkovacími možnosťami, veľa zelene, obnovený bytový dom, obchody 3 min. pešo, zastávka MHD 5 minút, materská, základná aj stredná škola 5 minút, poliklinika 10 minút pešo. Vynikajúce dopravné možnosti – okamžité napojenie na diaľnicu R1 Bratislava – Banská Bystrica, ale tiež na smer Levice, Zlaté Moravce a Topoľčany.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík