Peter Holan

Peter Holan

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Pán Holan veľmi profesionálne a ochotne povybavoval všetko okolo predaja nehnuteľnosti. Hodnotím aj ľudsky prístup a poradenstvo. Za mna 100 bodov.

František Kincel, Nitra

So spoluprácou p. Petra Holana som veľmi spokojná. Výborná komunikácia, ochota, flexibilita, poradenstvo na veľmi dobrej úrovni a profesionálne vystupovanie.

Jana Fusková, Nitra

Mal som tú česť spolupracovať s pánom Petrom Holanom - výborný maklér, nápomocný, pomôže, poradí, ľudský odporúčam.

Peter Chňapek, Nitra

S p. Holanom sme boli veľmi spokojní. Je ochotný, profesionálny, komunikácia prebiehala bez problémov, vždy bol k dispozícii a pomohol vyriešiť potrebné dokumenty, aby sme predaj a kúpu priviedli do úspešného konca. Všetkým odporúčame.

Gabriela Ficová

Boli sme vysoko spokojní s profesionálnym a ochotným prístupom. P. Peter Holan splnil všetky očakávania od makléra. Bol nápomocný vo všetkých ohľadoch pri predaji nehnuteľnosti a zároveň mi pomohol aj pri kúpe bytu. Svoju prácu odviedol nad moje očakávania môžem iba odporučiť.

Marek Madleniak, Nitra

S prácou makléra Peter Holan sme boli veľmi pokojní. Komunikácia a iniciatíva riešiť vzniknuté problémy počas predaja a kúpy nového bytu bola super. Vrelo odporúčame makléra a aj celú realitnú spoločnosť.

Ladislav Lorincz

Výborná komunikácia, dochvíľnosť, profesionálne jednanie

Filip Takács, Šaľa

S prácou pána Holana som nadmieru spokojná. Urobil maximum pre to, aby vyhovel všetkým mojim náročným požiadavkám.

Eva Veládiová, Lužianky

S prístupom p. Holana sme boli veľmi spokojní. Komunikácia s ním pri prenájme bytu bola korektná a v relatívne krátkom čase sa mu podarilo zabezpečiť nájomcov podľa dohodnutých kritérií. Profesionálne zabezpečil aj podpis novej nájomnej zmluvy s akceptovaním našich požiadaviek v nej.

Ľubomír Balák, Nitra

Kontaktujte makléra