Ing. Igor Kliman

Ing. Igor Kliman

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Igor Kliman od prvého momentu investoval veľa času na hľadanie nášho nového bytu. Nezľakol sa ani nekonvenčných zadaní. Oceňujem veľmi príjemný, priateľský a profesionálny prístup. Všetky informácie sme dostali rýchlo a načas. Poradil, vysvetlil a myslím že urobil aj veľa extra. A samozrejme krásna kytica pri preberacom protokole potešila tiež. :) Vrelo odporúčam.

Žofia Lasicová, Bratislava

So službami p. Klimana sme boli spokojní. Ocenili sme najmä jeho iniciatívny a proaktívny prístup pri komunikácii a riešení problémov s developerom. Na základe skúsenosti s jeho úprimnou snahou o dosiahnutie spokojnosti všetkých strán, navyše pri serióznom a priateľskom vystupovaní, sme jeho služby bez váhania odporučili aj známym. Ďakujeme za všetko!

Jana Ligocká, Bratislava

Pán Kliman mi pomáhal hľadať môj prvý investičný byt. Oceňujem jeho profesionálny a priateľský prístup. Poradil, dohodol stretnutia, bol vždy presný a dokonca mi zorganizoval aj stretnutie s firmou, ktorá byt prerábala. Naozaj full-servis :-) Ak budem potrebovať ešte nejakú radu/službu v oblasti nehnuteľností, určite sa obrátim na neho.

Anna Maťová, Nitra

Od poradenstva,nastavenia ceny,hľadanie záujemcov až po samotný predaj bol p.Kliman profesionálny. Najviac ma potešilo, že v krátkom čase predal byt v oblasti v BA, kde to nie je ľahké vzhľadom na lokalitu. Nebál sa výzvy a investoval možno viac energie ako pri realitách v lukratívnej oblasti. Odporučila som aj svojim známym.

Eva Tulejová, Bratislava

Kvalitu služieb hodnotím ako veľmi dobrú. Vždy sme boli informovaní ohľadom prebiehajúceho procesu a vždy sa nám p. Kliman snažil vyjsť v ústrety a vyriešiť rôzne situácie k spokojnosti predávajúcich aj kupujúcich.

Juraj Reháček, Bratislava

Spolupracovať s Igorom bolo najlepšie rozhodnutie pri kúpe domčeka a predaji nášho prvého domova. 100% sme sa na neho mohli spoľahnúť, vždy bol pripravený, informovaný, dôsledný, obozretný, zodpovedný, myslel na naše záujmy. My sme robili naozaj iba to najnevyhnutnejšie. O všetko sa postaral, kontaktoval ďalšie zainteresované strany, čo sme nesmierne ocenili. Igor má veľmi profesionálny a priateľský prístup zároveň. Svojimi otázkami nás navádzal k tomu, aby sme si boli istí, že o danú nehnuteľnosť máme naozaj záujem, bolo pre neho dôležité, aby sme si správne vybrali, čim sa naša dôvera v neho ešte prehĺbila. Igor je naša prvá voľba v prípade riešenia akejkoľvek nehnuteľnosti.

Anton Szorad, Nitra

So službami pána Klimana sme boli nadmieru spokojní, vždy promptne reagoval. Všetko bolo vybavené tak, ako sme si predstavovali. Môžme len vrelo odporúčať.

Jozefína Darnadiová, Malý Lapáš

So sprostredkovaním sme boli veľmi spokojní.

Lukáš Juhás, Trávnica

Igorovi Klimanovi z našej strany patrí veľká vďaka!:) Má veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup a so všetkým nám pomohol. Od začiatku nám pomáhal hľadať byt a komunikoval s predávajúcimi každého bytu, ktorý sme si chceli na základe inzerátov pozrieť. Dohadoval obhliadky, zúčastňoval sa ich a vďaka jeho skúsenostiam kládol relevantné otázky, ktoré by nám pri kúpe nášho prvého bytu častokrát nenapadli. Pri kúpnej zmluve presadzoval naše požiadavky a vždy nás o všetkom dobre informoval. Pri preberaní bytu nám tiež asistoval, dokonca si pre nás pripravil aj príjemné prekvapenie:) Spoluprácu s Igorom rozhodne odporúčame a sami sa naňho v budúcnosti ešte určite obrátime.

Tomáš Šabík, Nitra

Pán Kliman bol veľmi kompetentný, komunikatívny a proaktívny. Prichádzal s rôznymi iniciatívami, aby sa byt podarilo prenajať aj v terajších ťažkých pandemických podmienkach.

Matej Brath, Nitra

Poskytnuté služby boli na vysokej profesionálnej úrovni. Od zadania inzerátu, cez "licitáciu" kupujúcich, až po prípravu zmlúv a prebratie nehnuteľnosti novým kupujúcim.

Branislav Toma, Nitra

S prístupom a ochotou pána Igora Klimana sme boli nesmierne spokojní, neostáva nám nič iné ako vrelo odporučiť.

Tomáš Rábara, Bratislava

Spoľahlivá, flexibilná, promtná spolupráca.

Marcel Dragúň, Nitra

Kontaktujte makléra